Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin ma problem z dzikimi lokatorami. Zajmują już ponad 300 mieszkań komunalnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2020 r. o 08:48 Powrót do artykułu
Wilki w owczych skórkach.Minusują bo wiedzą że koszty najmu u nich są za duże.Życie się dla nich nie liczy,tylko mamona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pokazuje jak potrzebne są takie lokale bo ludzi nie stać na kupno czy wynajem w Lublinie przy tych zarobkach, mam przykład znajomych którzy kupili mieszkanie na raty na 30 lat a teraz ledwo wiążą koniec z końcem nawet przy pomocy teściów
Bez przesady, jest wielu młodych ludzi co radzą sobie sami. Z moich znajomych tylko jedno małżeństwo wzięło kredyt na 30 lat i ledwo sobie radzą. Dlaczego? Bo nie są przedsiębiorczy, nie mają wykształcenia, nie mają zawodu, nie chce im się iść na kurs/szkolenie, który podniesie kwalifikacje. Ja z mężem mam kredyt na 10 lat i nie biegnę do rodziców lub teściów z płaczem by pomogli nam spłacać tylko biorę kolejny projekt do zrealizowania.
 A skąd wiesz jakie mają wyksztaucenie i kwalifikacje ?Nikt im po znajomości roboty nie załatwiał , a bogatych rodziców też nie mieli żeby zakładać firmy po za tym nie każdy musi zakładać firmę.Wystarczy by pracodawca odpowiednio płacił za pracę swojemu pracownikowi a nie udawał wielkiego biznesmana i kombinował jak orżnąć pracownika. Pewnie "twój mąż z zawodu jest dyrektorem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...